EĞİTMENLERİMİZ_OLD

Mert Çuhadaroğlu – Profesyonel Koç & Yazar & Eğitmen

Mert Çuhadaroğlu, 1972 yılında İstanbul’da doğdu. Orta ve lise öğrenimini Avusturya Lisesi’nde tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi Almanca İşletme Bölümü’nden mezun oldu. 15 yıl denetim ve finans sektöründe çalıştıktan sonra 2012 yılından itibaren koçluk, yazarlık ve eğitmenlik yapmaya başladı.

İlk kitabı Hayatını Seç 2012’de, Mutluluğun Şifresi isimli altıncı kitabı ise 2019 yılında yayımlandı. Özge Çuhadaroğlu ile evli olan yazarın Duru ve Ada isimli 2 kız çocuğu vardır.

Bireylere ve şirketlere koçluk, danışmanlık ve mentorluk hizmetleri sunan Mert Çuhadaroğlu ayrıca kendi adını taşıyan web sitesinde ve sosyal medyada günlük motivasyon yazıları yazmaktadır.

www.mertcuhadaroglu.com

mert.cuhadaroglu@gmail.com 

twitter: @hayatinisec

facebook: Mert Çuhadaroğlu Yazar

instagram: Mert Çuhadaroğlu

youtube: Mert Çuhadaroğlu

Özge Çuhadaroğlu

Profesyonel Koç

Human Design (Yaşam Tasarımı) Rehberi

Nefes Terapisti

İstanbul doğumlu olan Özge Çuhadaroğlu orta ve lise öğrenimini Avusturya Lisesi’nde tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi Almanca İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur.

Profesyonel çalışma hayatına bir Alman şirketinin satış ve pazarlama bölümünde başlamış,  daha sonra kendi şirketini kurmuş ve iş hayatına ihracat alanında faaliyet göstererek devam etmiştir.

2010 yılında başlayan yaşamı sorgulama süreci onun koçluk mesleğiyle tanışmasına vesile olmuş, kendi hayatında yaşadığı olumlu değişimleri gördükçe bu süreçteki kazanımlarını daha fazla kişiye ulaştırma isteği hissetmiştir.

Kariyerine profesyonel koç olarak devam etmeye karar vermiş ve 2012 yılında bu kararını hayata geçirmiştir. Ayrıca Nefes Koçluğu ve Human Design (Yaşam Tasarımı) Rehberliği eğitimlerini tamamlayarak çalışmalarına bu sistemleri de ekleyen Özge Çuhadaroğlu bireysel koçluk çalışmaları yapmakta, seminerler düzenlemekte ve kurumsal eğitimler vermektedir. Mert Çuhadaroğlu ile evli olup Duru ve Ada isimli 2 kız çocuğu vardır.

www.ozgecuhadaroglu.com

ozge@ozgecuhadaroglu.com

twitter: @cuhadarogluozge

facebook: Özge Çuhadaroğlu Yaşam ve Nefes Koçu

instagram: @cuhadarogluozge