ŞİRKET EĞİTİMLERİMİZ

Şirket eğitimlerimizin genel bir listesi aşağıda sunulmuştur. Bununla birlikte içinde olduğumuz dönemde sadece Well Thinking ve Resilience eğitimleri online ortamda yapılmaktadır.

Well Thinking

Resilience

Hayatımıza Liderlik Etmek

İş Hayatında Mutluluk ve Motivasyon Eğitimi

Human Design (Yaşam Tasarımı)

İletişim/Ekip Çalışması/İş Birliği Eğitimi

Temel Koçluk ve Mentorluk Becerileri Kazandırma Eğitimi

Yönetici Koçluğu

RESILIENCE – DUYGUSAL DAYANIKLILIK ( ÖZGE ÇUHADAROĞLU)

Yılmamak, pes etmemek, düşünce yeniden ayağa kalkmak, yeni şartlara uyum sağlayabilmek…

Resilience (Duygusal Dayanıklılık – Yılmazlık ) kavramı özellikle son yıllarda öne çıkmış ve üzerinde birçok araştırma yapılmış bir konudur.

Birebir Türkçe’ye uygun bir karşılığı bulunmamakla beraber zor dış koşullara rağmen ayakta kalabilme, kendini çabuk toparlama ve zorlukların üstesinden gelme gücü olarak tarif etmek mümkündür yani YILMAZLIK.

Gerek iş hayatındaki başarı gerekse kişisel hayattaki yaşama sevinci için ‘yılmaz’ bireyler olabilmek, hem kişilerin kendisi hem de içinde bulundukları kurum için en çok fayda sağlayacak özelliklerden birisidir.

Bu eğitimde; duygusal dayanıklılık için gerekli faktörlerin ne olduğunu görecek, olumlu bir bakış açısının katkılarını ve bunu geliştirmenin yollarını anlayacak, gerekli stratejileri gerçekleştirmenin yöntemlerini öğrenecek ve bununla ilgili uygulamalar yapacağız.

Sonuçta, “Kaç kere düştüğün değil, kaç kere kalktığındır önemli olan.”

  • Özge Çuhadaroğlu tarafından zoom üzerinden yapılan söz konusu online eğitimin süresi 1,5 saattir. Detay bilgi için doğrudan eğitimcimiz ile temas edebilirsiniz (ozge.cuhadaroglu@gmail.com)

WELL THINKING EĞİTİMİ

“İçinden yenilenen dışından eskimez” mottosuna uygun şekilde yenilenmeye, değişime ve pozitif düşünceye dair her şeyin konuşulacağı bu eğitimde stres yönetiminin inceliklerini öğrenip mutluluğun kimyası hakkında bilgiler edineceğiz.

İyi hissetmeye ve bunu gerek özel yaşamımızda gerekse iş hayatında nasıl deneyimleyebileceğimize dair ipuçlarından bahsedeceğimiz ikinci bölümün sonunda içsel huzuru sağlamak anlamında önemli bir avantaj elde etmiş olacağız.

Eğitimin son bölümünde ise Bilgelik felsefesinden ve spiritüel yasalardan bahsediyoruz.

Söz konusu eğitim Mert Çuhadaroğlu tarafından zoom üzerinden online ortamda aktarılacak olup detaylı bilgi için mert.cuhadaroglu@gmail.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.